Verslagen 2009-2010

Leden kunnen de presentaties van de wijnavonden raadplegen via de "Leden"-pagina.

vrijdag 18 juni 2010

Slotavond - 22 jaar De Mandel wijnen uit 1999
WijnGem.Max.

vrijdag 28 mei 2010

Heinrichshof
WijnGem.Max.
Heinrichshof Riesling Sekt extra brut13.00
1a. 2009er Rivaner Trocken Qualitätswein12.58
1b. 2009er Riesling Trocken Qualitätswein12.91
2a. 2009er Zeltinger Sonnenuhr Auslesse Riesling Trocken13.41
2b. 2006er Zeltinger Sonnenuhr Auslesse Riesling Trocken13.91
3a. 2009er Zeltinger Himmelreich Kabinett Riesling Feinherb13.30
3b. 2009er Zeltinger Schlossberg Spätlese Riesling Feinherb14.25
4a. 2005er Zeltinger Himmelreich Auslese Riesling Feinherb14.58
4b. 2005er Zeltinger Sonnenuhr Auslese Riesling Edelsü?16.00
2009er Zeltinger Sonnenuhr Auslese Riesling Edelsü?16.08
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 16 april 2010

Francois Moueix
"Wijn"Gem.Max.
Chevalier Manzac 200612.0012.00
Obsession 200512.5013.00
Beauregard de Lucie 200514.0014.50
Château Haut Jarousse 200514.5615.00
Château Carteau Pin de fleurs 200614.2015.00
Château Rochebrune 200715.2016.00
Clos Beauregard 200716.0017.00
Clos Toulifaut 200416.3017.00
Clos Belle Rose 200518.0018.00
, , , , , , , , ,

zaterdag 06 maart 2010

Kapittelbanket
"Wijn"Gem.Max.
Champagne René Beaudouin Millésime 2005
Bourgogne Hautes cotes de Beaune Les Gueulottes 2007
Saint-Romain 2008
Ladoix Blanc 1 cru Les Gréchons et Foutières 2008
Corton Charlemagne Grand Cru 2003
Ladoix 2007
Pernand Vergelesses 2007
Ladoix 1 cru La Micaude Monopole 2007
Corton Les Renardes Grand Cru 2000
Fine de Champagne Beaudouin 45°
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 22 januari 2010

Scaligera Italië
WijnGem.Max.
Falerio DOC - Aurato12.7514.00
Pecorino Pescarese IGT12.2513.00
Lugana DOC13.3715.00
Bianco Pescarese IGT - Raone Bianco15.0716.00
Ruché di Castagnole Monferrato DOC12.6814.00
Rosso dell' Oltrepo IGT - Castlà13.7515.00
Ciró DOC - Riserva Duca San Felice13.7814.00
Pithecusa Rosso IGT - Epomeo13.3017.00
, , , , , , ,

vrijdag 11 december 2009

Vignobles Dampt
WijnGem.Max.
Bourgogne Rouge Pinot Noir Chevalier d'Eon 200812.4213.00
Chablis Vieilles Vignes 2004 (3 liter fles)17.0018.00
Les Preuses 200716.5017.50
Chablis 1er Cru les Fourneaux 200815.0715.50
Chablis 1er Cru Fourchaume 200814.9215.50
Chablis Bréchain 200814.2815.00
Bourgogne Tonnerre 200813.4214.00
Chablis Vieilles Vignes 200814.2114.50
Bourgogne Blanc Chevalier d'Eon 200813.8514.50
Petit Chablis Elégance 200813.4214.00
Bourgogne Epineuil Rouge 200813.0713.50
Chablis Vieilles Vignes 2002 (3 liter fles)17.0018.00
, , , , , , , , , , ,

vrijdag 13 november 2009

Château des Fines Roches
WijnGem.Max.
Château des Fines Roches Châteuneuf Blanc 200713.3814.50
Château des Fines Roches Châteauneuf du Pape blanc 200412.6314.00
Château Jas de Bressy Châteauneuf du Pape blanc 200714.4415.00
Château des Fines Roches Châteauneuf du Pape blanc 198711.9414.00
Pépin de Fred Vin de Pays de Vaucluse 200612.5014.00
Château du Bois de la Garde Côtes du Rhône rouge 200613.8814.50
Château du Bois dela Garde Côtes du Rhône Villages rouge 200614.8815.50
Château des Fines Roches Châteauneuf du Pape rouge 200415.0016.00
Château des Fines Roches Châteauneuf du Pape rouge 200115.7516.50
Château Jas de Bressy Châteauneuf du Pape rouge 200616.6917.50
Cuvée Fines Roches Châteauneuf du Pape rouge 200117.7518.50
, , , , , , , , , , , ,

vrijdag 02 oktober 2009

Voorbereiding nationaal examen, studie en blindproef
WijnGem.Max.
Chenin Blanc Bovlei Winery 2009 South Africa12.7514.00
Riesling Pfaffenhein 200712.6014.00
Sauvignon Pouilly-Fumé Roches 2006 Guy Saget13.6014.00
Chardonnay Chablis 1 Cru Fourneaux 2006 E. Dampt14.5015.00
Riesling Gr. Cru Clos St. Imer La Chapelle 2004 E. Burn15.5016.00
Bourgogne J.M. Millot 200614.0015.00
C.D.Rhone Domaine La Jouve C.d.R. Villages Les Mourigards 200613.3014.00
Beaujolais Chiroubles Domaine Cheysson 200513.9015.50
Bordeaux Ch. Jean Faure 2003 St. Emilion15.5016.00
C.D.Rhone Domaine Fourmone 2005 Vacqueyras R. Combe15.6016.50
, , , , , , , , ,

vrijdag 04 september 2009

Champagne Jean Marie Goulard uit Prouilly

Een verrassing!
We hebben het wijnjaar 2009-2010 met Champagne Goulard geopend en degusteerden 8 mooie Champagnes naast drie stillen wijnen in het bijzijn van sympathieke Jean Marie en Martine Goulard.
De uitgebrachte scores zijn hieronder geplaatst. Toch mooie resultaten voor een verrassende unieke proefavond.

WijnGem.Max.
Brut Tradition "Brut zero"13.0014.00
Brut Tradition14.0014.50
Brut Prestige14.5016.00
Brut Rosé14.0017.00
Millésime 200015.5617.00
Millésime 199915.6017.00
Millésime 199815.3017.00
Millésime 199715.1218.00
, , , ,