Verslagen 2010-2011

Leden kunnen de presentaties van de wijnavonden raadplegen via de "Leden"-pagina.

vrijdag 01 april 2011

Domaine La Fourmone

Domaine La Fourmone uit Vacqueyras

Eigenaars: Roger Combe en Filles

De familie Combe uit Vacqueyras rijgt in de Guide Hachette met verschillende wijnen de coups de coeur van jaar tot jaar aaneen.

Het domein heeft 37 ha in eigendom, waarvan 20 ha in Vacqueyras en 10 ha in Gigondas. Ze werken er hoofdzakelijk met grenache, aangevuld met syrah en mourvèdre. Maar ze produceren ook wijnen vanuit verschillende andere streken uit de Côtes du Rhône, zelfs zeer noordelijk.

De voorzitter van de Commanderij De Mandel kent het domein al een tijd. Drie jaar terug, op de vorige degustatieavond met dit domein was de kwaliteit van de eerder jonge wijnen zo uitnodigend dat meteen beslist werd de avond over een paar jaar te herhalen met een mooie selectie wijnen die werden aangekocht en in de gildekelder de kans kregen op dronk te komen.

1 april 2011 werden ze uit de kelder gehaald. Geen aprilvis, maar het gevolg was een schitterende degustatieavond voor de gildeleden. Het bestuur kon spijtig genoeg niemand van de familie overreden om de verre reis naar Roeselare te maken om de wijnen persoonlijk voor te stellen. Maar we worden er zeker altijd warm verwelkomd als we ze gaan opzoeken!

We proefden 9 wijnen.

  1. Fleurantine 2007 - A.O.P VACQUEYRAS - Wit (13,5°)

    In het glas hebben we een schitterende citroengele witte wijn. De neus verraadt met de rijke vanille onmiddellijk de lagering op jonge eik. De geuren zijn intens en complex en vertonen verder witte bloemen, wit fruit, amandelnootjes, anijs en een zachte karamel.
    Was de neus veelbelovend, in de mond vinden we alles, overtuigend en mooi evenwichtig terug in de mooi versmolten smaak waar we nu ook kweepeer ervaren. De zuren garanderen deze wijn nog een mooi leven.
    De wijn is verrassend aangenaam droog en heeft een eindeloze afdronk.

    Gemiddelde score: 13,6

    Hij past bij de rijkste visbereidingen in saus.
     

  2. Réserve des Muses 2007 - A.O.P CÔTES DU RHÔNE - Rood (14,5°)

    Kleur: donker robijnrood.
    In de neus: rijp rood fruit, framboos, pepers en kruidigheid. Warm.
    Een mond vol warm rijp rood fruit, framboos, kersen en pruimen, pepers, aangename kruiden, chocolade en een bom aan zijdezachte tannine, die deze wijn een flink potentieel geven.
    Matige afdronk.

    Gemiddelde score: 13,1

    Hij begeleidt de Noord-Afrikaanse en de Oosterse keuken, gestoofde groenten maar ook een mooi stuk vlees.
     

  3. Crozes Hermitage 2006 - rood (14,5°)

    Robijnrood met paarse schittering met weinig evolutie
    Hij ruikt naar warm rood fruit, kruidigheid, maar ook al tertiaire toetsen van leer en tabak.
    Bij de smaak van gekookt rijp rood fruit vinden we ook zwarte bessen en complexere smaken van tabak en drop en mooie, zachte tannines.
    Lange kruidige afdronk.

    Gemiddelde score 13,6.

    Gerechten: lam, vleesstoofpotjes
     

  4. Saint Joseph 2006 (13°)

    Donker robijnrood met weinig evolutie.
    Weer warm rood fruit, cassis, maar nu met meer evolutie naar leer en tabak.
    In de smaak gekookt rood fruit, tabak, zoethout, anijs en chocolade.
    Een lange fruitige afdronk.

    Gemiddelde score: 14,5

    Gerechten: gebraden of gegrild rood vlees, klein wild.
     

  5. Châteauneuf du Pape 2006 - Rood (14°)

    Zeer intens robijnrood
    Complexe geuren van rood fruit en aangename kruiden, foelie, zoethout, tabak en leer. In de mond een zachte aanzet van gekookt fruit, anijs, zoethout, leder, chocolade. De fijne zuren en de zachte tannines laten nog wat potentieel vermoeden.
    De zacht kruidige afdronk is lang.
    Gemiddelde score: 15,1

    Gerechten: bij een keuken met rijke smaken en vet zoals cassoulet, haas, konijn, vliegwild, maar ook gegrild of gebraden rood vlees.
     

  6. Trésor du Poète 2007– AOP Vacqueyras - Rood (14°)

    Donker, kersenrode, tot robijnkleurige wijn.
    Een neus vol rood fruit, cassis, bosbes, kruiden, leder.
    In de mond vooral zwarte bessen, bosbessen en kruidigheid en droogtrekkende aangename tannines.
    Zeer lange, zijdezachte kruidige afdronk.

    Gemiddelde score: 15,6

    Gerechten: fazant, patrijs, snip.
     

  7. Cuvée Fauquet 2007 - A.O.P GIGONDAS – Rood (14°)

    Intens kersenrode tot robijnrode wijn.
    Geuren van warm gekookt rood fruit, ceder en bosgrond, laurier en tijm.
    De mond vult zich met de smaak van zeer rijpe kersen en zwarte bessen. Krenten. Gegrilde toetsen. De kruidigheid is zeer aangenaam en intens. Aangename zuren en een pak zachte tannines.
    Zeer lange, zijdezachte afdronk.

    Gemiddelde score: 16

    Gerechten: deze zachte tanninerijke wijn zal nog jaren de rijkste vleesschotels kunnen begeleiden.
     

  8. Cuvée des Ceps d’or 2005 – A.O.P. Vacqueyras – Rood

    Diep donker granaatrode wijn met een lichte evolutie in de rand.
    Een complexe neus van rood fruit, bramen, bosbessen, bosgrond, vanille, chocolade, koffie.
    In de mond gestoofd rood fruit, bramen, bosbessen en cassis, mooie kruiden, chocolade en zachte mokka.
    Zeer lange, zachte afdronk met smaken van rijpe bramen tot koffie.

    Gemiddelde score: 16,4

    Gerechten: fazant, patrijs, snip.
     

  9. Cuvée Souleu - Vin Doux Naturel 2005 - A.O.P Muscat de Beaumes de Venise

    Strogeel.
    In de neus florale toetsen van linde en acacia, lychee en witte perzik.
    De tong bevestigt wat we roken: een typische muscatsmaak, exotisch, abrikoos, krenten, honing.
    Aangename frisse zuren.

    Een typische muscat-fruit-afdronk die blijft hangen.

    Gemiddelde score: 16,3

    Gerechten: dessert met meloen, perzik en abrikoos, rauwe of gebakken ganzenlever, blauw-aderige kazen.

Door de lange trage gisting van alle wijnen vinden we hier een bijzondere stijl die resulteert in vrouwelijke, fruitige wijnen, rijk aan zachte tannines. Ondanks het hoog suikergehalte in de most krijgen we alle wijnen verrassend ‘droog’ in het glas en komen ze minder zwaar over dan het alcoholgehalte, dat in de lijst hierboven is toegevoegd, laat vermoeden.

De verhouding prijs-kwaliteit van de flessen is bijzonder uitnodigend! De flessen zijn trouwens zeer uitnodigend aangekleed in warme zuiderse kleuren. De bedrukking is ontworpen door de dochter, Marie-Thérèse. Ze produceert prachtige schilderijen met de kleurrijke sfeer van de Middellandse Zee.

Op onze vakantiereis zullen we Vacqueyras niet echt bezocht hebben als we niet zijn binnengewipt bij La Fourmone en in het atelier van Marie-Thérèse!

Verslaggevers: Rik Debal en Luc Veracx

WijnGem.Max.
Cuvée Fleuranteine blanc 200713.6015.00
Réserve des Muses rouge 200713.1014.00
Crozes-Hermitage rouge 200613.6014.50
Saint Joseph rouge 200614.2014.50
Châteauneuf du Pape rouge 200615.1016.00
Trésor du Poéte 200715.6016.00
Cuvée Fauquet rouge 200716.0016.50
Cuveé des Ceps d’or 200516.4017.00
Cuvée Souleu 200516.3017.00
, , , , , , , ,

zaterdag 19 maart 2011

Kapittelbanket

Wijnen 23e kapittelbanket 19 maart 2011

Champagne René Beaudouin Millésime 2005

Champagne die niet ouder wordt.

Reeds een aantal jaar hebben we het geluk deze te mogen proeven (wijnreis 2010, kapittelbanket vorige jaar, proeverijen).

Deze 6 jaar oude champagne blijft fris, krachtig, geen verlies aan kwaliteit, integendeel, geen verlies van structuur, van belletjes. Heel aangenaam als aperitief maar kan zeker een maaltijd begeleiden zoals we in november vorig jaar bij René Beaudouin mochten ervaren.

In de aanzet is er een mollige vettigheid, met een erg breed pallet aan smaken en een lange afdronk.

  1. Château de Lussac 2003

    Deze wijn heeft een matig geëvolueerde maar vrij intense kleur, iets troebel, wat depot.
    In de geur merken we de toetsen van het hout , zwart fruit, tertiaire geuren: animaal, leer.
    In de smaak versmolten rood fruit en tannines, wat cassis minder krachtig in de mond dan in geur.
    Mooie afdronk ongeveer 5 à 7 seconden.
    Wijn in evenwicht en op dronk.
     

  2. Château de Lussac 2005

    Licht geëvolueerd in kleur, intens robijnrood.
    In geur overheersen rijp rood fruit, naast wat kruidigheid.
    In de smaak vinden we opnieuw rijp rood fruit, naast opnieuw de kruidigheid. Deze wijn is voller van smaak, complexer en krachtiger dan de 2003.
    Afdronk meer dan 10 seconden.
    Tannines en plus. Nu al lekker maar nog wat potentieel voor bewaring.
     

    Samenstelling wijnen 1 & 2: 80% Merlot “waarrond het fruit is gedrappeerd”, 20% Cabernet Franc “die voor de ruggegraat zorgt”, dixit Kurt De Varé.
    Wijn 1 en 2 passen onverwacht maar verrassend goed bij de Carpaccio van Foie gras, zeker de 2005 met nog wat tannines en plus.
    Het blijkt dat in de regio Bordeaux vaak de foie gecombineerd wordt met rode wijn waar wij Belgen meestal wensen te combineren met (te) zoete wijn.

     

  3. Château Saint-Jean de Lavaud: Lalande de Pomerol 2008

    Robijnrode wijn, weinig geëvolueerd, paarse rand.
    In de geur voor walsen rijp fruit, wat hout, beetje “putje”, na walsen meer tertiaire geuren (leer, “putje”).
    In de smaak nog geen volledig versmolten evenwicht tussen rood fruit, het hout (ceder) en de nog vele maar “beleefde” tannines. Wat groene paprika.
    Afdronk 5 seconden.
    Deze wijn is nog niet op dronk.
     

    Commentaar Kurt De Varé:
    “Dit was het enigste jaar dat nog beschikbaar was en het duurt nog een 2-3 jaar vooraleer deze wijn op dronk zal zijn.”
    “Wijn in de moderne stijl voor de jongere consument die waarschijnlijk in dit publiek als te jong ervaren wordt.”

     

    De rode wijnen zijn een gewaagde maar goed geslaagd bij de rog, sauce nantua en risotto. Deze wijn is echter een ietsje te scherp bij deze vis.

     

  4. Château Vieux Maillet Pomerol 2004

    Château aangekocht in 2003 door de familie Vanmalderen en aldus is dit het eerste wijnjaar dat zij de vinificatie deden.
    Duidelijke evolutie in kleur in het glas, overheersend granaatrood.
    De wijn heeft wat tijd nodig in het glas om op zijn plooi te komen.
    Geur en smaak zijn versmolten, maar complex en “moeilijke” wijn.
    We vinden in de geur een minder sterke kruidigheid, laurier, wat kruidnagel en zwarte bessen, in de smaak wat hout en de complexe tannines, niet slecht maar geen lijn in te krijgen.
    2e fles was beter dan de 1e “ambetante” fles maar toch is het duidelijk dat deze 2004 geen topjaar is.
     

  5. Château Vieux Maillet Pomerol 2006

    “2006 was een groot jaar in Pomerol”
    Intens robijnrode wijn met lichte evolutie in de rand.
    In de geur ontdekken we na walsen rijp rood fruit, kruidigheid en toetsen van hout (vanille).
    Daarna in de mond een rijke, volle smaak van rood fruit en kruiden. Fijne tannines in de afdronk van 7 seconden.
    Wijn kan en mag bewaren maar is nu zeker al te genieten door de tannines die niet hard zijn.
     

  6. Les Cèdres de Franc Mayne Saint-Emilion Grand 2006

    Kersenrood met duidelijke evolutie in het glas aanwezig.
    Na walsen merken we versmolten rood fruit, zoethout, kruidig en wat hout.
    Stevige smaak, kruidig, rood fruit met nog duidelijk aanwezige tannines.
    Afdronk is mooi een 7 à 10 seconden lang.
     

  7. Château Franc Mayne, Saint-Emilion Grand Cru Classé 2001

    Het domein was toen nog eigendom van Fourcroy.
    Diep robijnrode wijn met duidelijke evolutie. Voor walsen merken wij reeds duidelijk animale toetsen die na walsen versterkt worden: animaal, Sous-bois, kruiden, … complexe neus.
    In de smaak volmondig rood fruit in de aanzet, maar wijn valt ietsje weg in het midden. Goede tannines in de afdronk.
    Afdronk 5-7 seconden.
    Wijn op dronk, zal niet meer beter worden.
     

  8. Château Franc Mayne, Saint-Emilion Grand Cru Classé 2006

    Donkerrode wijn nog zonder uitgesproken evolutie.
    Voor walsen een vrij gesloten neus maar na walsen een discrete maar complexe neus: munt, kersen, kruiden, vanille, wat tabak.
    In de smaak vinden we rode kers, réglisse, wat chocolade en kruidigheid.
    In de afdronk van 7-10 seconden nog wat uitgesproken tannines.
    Wijn mag nog 10-15 jaar in de kelder
     

    Deze 2 SEGCC-wijnen passen goed bij het gedurende 3 dagen in melk, steranijs en 5 andere kruiden (o.a. komijn, laurier,thijm) gemarineerd kalfsvlees.

 

Uw verslaggever Steven Delputte

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 11 februari 2011

La Marzelle en Le Prieuré

Château La Marzelle Saint Emilion Grand Cru Classé

De ontvangst van Château La Marzelle Saint Emilion Grand Cru Classé door Commanderij De Mandel fulmineerde tot een aangename ontmoeting met gepassioneerde wijnmakers en een buitengewoon hoogstaande degustatie.

Medelid Etienne Deruyck introduceerde dit Bordeaux kasteel bij De Commanderij De Mandel. Hij regelde voor 11 februari 2011 de afspraak met Philippe Genevey, manager van Château La Marzelle en met Bart De Winne commercieel directeur voor een degustatie in het clublokaal. De eigenares van het chateau, mevrouw Jacqueline Sioen, de bedrijfsleidster van Sioen Industries uit Ardooie en een kranige dame met Roeselaarse roots, verraste ons met haar persoonlijke aanwezigheid.

La Marzelle heeft een bewogen geschiedenis sinds de Vlaamse industriëlen Jean-Jacques en Jacqueline Sioen het in 1997 – 1998 heropgestart hebben nadat het goed op sterven na vervallen was. In Saint-Emilion zullen ze ondertussen ook geweten hebben dat château La Marzelle weer op de wereldkaart staat en een goed visitekaartje is voor hun Grand Cru Classé.

Mevrouw Sioen offreerde de wijnen voor deze degustatie en mocht op het einde van de avond met trots en met geheven hoofd de zaal verlaten: ze leidt een succesvol team dat Château La Marzelle in korte tijd naar de top wist op te werken en alle wijnen werden door de aanwezigen bijzonder hoog gewaardeerd zoals u zelf kan terugvinden in de scores van deze avond, onderaan dit verslag.

We proefden eerst 2005 en 2006 van Château Prieuré La Marzelle Saint Emilion Grand Cru Classé, een naburig waardevol domein dat in 2004 aangekocht werd. Daarna maakten we een verticale degustatie van 2004 tot en met 2008 van Château La Marzelle Saint Emilion Grand Cru Classé mee.

We kunnen de voorstelling van het domein en zijn wijnen op hun internetsite niet verbeteren ( www.chateaulamarzelle.com ) en de technische fiches van de jaargangen die er te vinden zijn, zijn bijna de exacte verwoording van de commentaren die de leden bij deze wijnen hebben geleverd. Alleen was die nog flatteuzer. Daarom is het weinig zinvol de bespreking hier te herhalen. De fiches geven weer hoe elke jaargang is ontstaan, met zijn klimatologisch problemen en telkens met de individuele aanpak. We vinden in de beschrijving het summiere verslag van de inspanningen om het beste uit ieder jaar naar boven te halen.

Is het zijn afkomst uit de Languedoc die Philippe Genevey de karakteristieken geeft om dergelijke uitzonderlijke wijnen in de Bordeaux-streek te creëren? In alle geval blijkt hij elk jaar al even begaan te zijn met de verzorging van de wijngaard en de opvolging van de klimatologische omstandigheden als met zijn cuves en barriques.
Elk jaar produceert hij wijnen met een intense kleur, met een neus vol aangenaam fruit en kruiden, met een evenwichtige balans van fruit en zachte tannine, meestal zijdezacht, mond vullend en met een mooie afdronk, maar telkens met een specifiek palet en kruidenboeket. Elke jaargang verraste door zijn originaliteit. De proefvolgorde van oud naar jong bood de kans de evolutie, het potentieel en het karakter van elk jaar maximaal in te schatten.
Het aanbod van de heer Genevey om het kasteel beter te leren kennen tijdens een bezoek houden we daarom ook zorgvuldig bij. Deze wijnmaker bewijst de moeilijke golven van het wispelturig klimaat in de Bordeaux te kunnen berijden als een surfer van de wereldzeeën. We zijn nu al benieuwd naar het technisch arsenaal, naar de vindingrijkheid en naar de zorgzaamheid die we er ooit hopen te mogen aanschouwen.

In Bart De Winne heeft het domein een gedreven vertegenwoordiger gevonden en we hebben begrepen dat we La Marzelle niet in de grootwarenhuizen aan dumpingprijzen moeten zoeken. Als dat in het verleden wel zou gebeurd zijn, dan is ook al bewezen dat het niets anders was dan plat boerenbedrog waarvoor de nodige rechtzettingen zijn gepubliceerd.
Kwaliteit heeft zijn prijs.
Château La Marzelle noteren we als de wijn die we bij een restaurantbezoek uit nieuwsgierigheid op de kaart zullen zoeken en we zullen met de hoogste interesse de evolutie van zijn jaargangen volgen. Onze leden vonden Château La Marzelle deze week al terug bij Peter Goossens en in Saint Cornil.

Faits divers

De week in aanloop naar deze degustatieavond stelde Commanderij De Mandel voor enkele onverwachte problemen. Door het faillissement van de uitbater van de Bon Vievan was het clublokaal verzegeld en onze geluidsinstallatie bevond zich tussen de in beslag genomen inboedel. De uitnodigingen waren al verstuurd. Gelukkig hebben we van de meeste leden ook hun e-mailadres.

Dank aan Curator Meester Dries Lauwers om zo snel onze geluidsinstallatie uit de inbeslaggenomen inboedel te restitueren.

Dank vooral aan Bart Vandewiele voor het ter beschikking stellen van de ontbijtzaal van Parkhotel zodat de leden die naar de degustatie kwamen, zonder grote verplaatsing en met niet meer dan een kleine verrassing, het nabije Parkhotel mochten binnenstappen.

Zo kon de ontvangst van Château La Marzelle Saint Emilion Grand Cru Classé door Commanderij De Mandel ondanks tegenspoed fulmineren tot een ontmoeting met interessante en gepassioneerde wijnmakers en een buitengewoon hoogstaande degustatie. Nu de banden met de familie en het bedrijf gesmeed zijn aanhoorden we met plezier dat afspraken gemaakt zijn voor een nieuw rendez-vous over een paar jaar! De wijnen worden alvast in de kelder klaargelegd. We klinken op deze kennismaking!

WijnGem.Max.
Château Prieuré La Marzelle 200515.2016.00
Château Prieuré La Marzelle 200614.6816.00
Château La Marzelle 2004 Grand Cru Classé15.6816.50
Château La Marzelle 2005 Grand Cru Classé16.7017.50
Château La Marzelle 2006 Grand Cru Classé15.7517.00
Château La Marzelle 2007 Grand Cru Classé16.3117.50
Château La Marzelle 2008 Grand Cru Classé15.9416.50
, , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 14 januari 2011

Pfister Elzas
WijnGem.Max.
Cremant d'Alsace Brut Blancs de Blancs13.9315.50
Muscat Les 3 Demoiselles 200914.1215.50
Riesling Silberberg 200914.3115.00
Riesling Grand Cru Engelberg 200815.2516.50
Pinot Gris tradition 200814.8716.00
Gewurztraminer Silberberg 200915.5616.50
Gewurztraminer Silberberg Vendage Tardive 200316.5617.50
Gewurztraminer Grand Cru Engelberg 200716.2516.50
, , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 10 december 2010

Oostenrijk met medewerking van AWMB

De avond is geoffreerd door de Oostenrijkse ambassade, Austrian wine,(www.winesfromaustria.com) in samenwerking met de Vlaamse Wijngilde en geanimeerd door de heer Kris Van de Sompel.
(In onze kringen bekend als medeschrijver van het boek ‘Belgische wijngaarden’ van Eric Boschman, Kris Van de Sompel en Marc Vanel - Uitgeverij Lannoo).

Dank aan Kris voor de deskundige toelichting!

Proefnotities

We proefden de volgende 8 wijnen, 5 witte en 3 rode. Om het u gemakkelijker te maken zelf verder kennis te maken met de producenten en de andere wijnen die zij produceren, voegen wij telkens de link naar hun internetsite toe.

Christ: X Grüner Veltliner 2009
www.weingut-christ.at
Licht geel met groene schijn. In de neus komt groene appel, wit steenfruit en kruisbes tegemoet. De smaak bevestigt de neus en wordt aangevuld met een groene kruidigheid. De wijn mist wat kracht om de zoetigheid te overwinnen. Een aromatische wijn met middellange afdronk.
Past bij bereide schaal- en schelpdieren.

Peter Dolle: Heiligenstein Grüner Veltliner 2009
www.dolle.at
Zeer licht geel met licht groene schijn. Ruikt naar oude appel, citrustoetsen, bloemen, complex. Smaak van kruisbes, peren, complexe kruiden en specerijen, met een beloftevolle mooie mineraliteit en fijne zuren. Een aangename, lange afdronk met complexe specerijen. Een fles die veel te jong gesneuveld is …
Zal vis in zurig kruidige sausen, b.v. met zuring, goed begeleiden.

Pfaffl: Riesling am Berg 2009
www.pfaffl.at
Fonkelende gele wijn met mooie viscositeit. Zachte zoete exotische geur. Rijpe ananas en perziken. Smaakt naar volledig rijp, sappig fruit, zoet, geurig en fluwelig. In de mond, zoet met een zekere mineraliteit en frisheid. Mooie afdronk.
Een mooie wijn die past bij de oosterse keuken, maar ook bij een dessert met fruit of een ouderwetse biscuit met slagroom en gekonfijt fruit.

Birgit Eichlinger: Chardonnay Gaisberg 2009
www.weingut-eichinger.at
Schitterend licht gele wijn. Geuren van appel en rijpe peer, floraal en kruidig, noten, nougat. Rijpe peer, meloen, sappig, zoet fruit in de mond. Fris maar vol en rond. Een sterke en lange afdronk.
Kan een lekkere vis in een weelderige saus aan.

Glatzer: Zweigelt 2009
www.weingutglatzer.at
Robijnrode kleur met paarse reflecties. Een uitgesproken neus van zwarte kersen, wilde pruimen, frambozen en een zachte kruidigheid. In de mond terug een bom van zoet fruit, vooral sappige morellen, lichte elegante tannine, fijne zuren, zoethout. Een zoetige lange afdronk met zure kersen, kruiden en specerijen.
Begeleidt gerechten met rund- en lamsvlees.

Tinhof: Blaufränkisch 2007
www.tinhof.at
Robijnrood naar granaat Ruikt naar zwart klein fruit, kruidigheid, peper, munt en hars. Mondvullende kersencompote, bessen. Delicaat kruidig, frisse zuren. Mooie structuur.
Past bij geroosterd rood vlees en wildgerechten met minder uitgesproken smaak zoals bij fazant met witloof.

Malat: Sankt Laurent 2007
www.malat.at
Licht kersenrode wijn. Rood fruit met een lichte animale toets, lichte tabakimpressie. In de mond ontmoeten we zwarte bessen, bosbessen, pruimen en fijne specerijen (komijn, jeneverbes, kruidnagel, zwarte peper) en zouthout. Mooie, zachte tannine, die nog een mooie reserve verzekeren. Mooie en aangename afdronk met een pepersmaakje.
Die past al beter bij een stukje wild!

Triebaumer: Eiswein 2008
www.triebaumer.com
Goudgele wijn. In de neus: eerst nog ingetogen, maar na walsen rijke geuren van gekonfijte ananas, abrikoos, lychee, acacia, kruidigheid, nougat, in de mond bevestigd met een overweldigende intensiteit, aangevuld met een variëteit aan citrus, mango, honing, gember, kruidig en fijne zuren. Een zeer mooie afdronk.
Gewoon een dessert of een tussendoortje op zich!

Veel aanwezigen maakten voor het eerst kennis met de typische druivenrassen van Oostenrijk. De vinificatie richt zich vooral op de fruitigheid van het product. Daardoor leren we een andere Chardonnay en Riesling kennen dan we gewoon zijn.
Zowel de Grüner Veltliner als de drie rode wijnen verrasten met hun mooie combinatie van fruit en specerijen.

Uw verslaggever Luc

WijnGem.Max.
Christ Grüner Veltliner X 200913.1214.00
Dolle Grüner Veltliner Heiligenstein Reserve 200914.1815.00
R.u.A. Pfaffl Riesling Am Berg 200913.8715.50
Eichinger Chardonnay Gaisberg 200913.0614.00
Glatzer Zweigelt Dornenvogel 200914.1815.00
Tinhof Blaufränkisch Von den Hugeln 200714.1815.50
Malat St. Laurent Reserve 200715.4316.00
Triebaumer Ernst Grüner Veltliner Eiswein 200816.8718.00
, , , , , , ,

vrijdag 19 november 2010

Domein Pascal Prunier
WijnGem.Max.
Saint-Romain La Combe Bazin 200813.7514.50
Meursault Les Clous 200814.7716.00
Auxey-Duresses 2007 (wit)14.3115.00
Monthelie Les Crays 200813.7514.50
Auxey-Duresses 2007 (rood)14.7216.00
Auxey-Duresses 1er Cru Les Duresses 200715.8116.50
Beaune 1er Cru Les Sizies 200716.1817.00
Pommard Trois Follots 200816.6117.00
, , , , , , , ,

vrijdag 15 oktober 2010

Europa Bubbels blind

We vermelden dat alle wijnen blind werden geproefd. Voor Champagne Goulard noteerden we scores tussen 16 en 13 punten. De scores voor de Champagne Goulard Prestige lagen tussen 15 en 17 maar een tafel slechts 13 punten waardoor het algemeen gemiddelde lager uitviel. De Champagnes Blanc des Blancs van René Beadouin noteerden tussen 15 en 16 en de Blanc des Blancs van Champagne Bardy – Chauffert 14 en 17. De Champagne René Beadouin mil 2005noteerde tussen 15,5 en 18 en hier waren drie tafels van 17 en eentje van 17,5 en een van 18.

WijnGem.Max.
Cava Finca Mas Macia Golda waarin Macabeo, Xarel-loen Parellada11.5012.00
Sect Heinrischoffer Riesling extra brut12.8713.50
Champagne Jean Marie Goulard, Pinot Noir en Pinot Meunier bekroond op de Brusselse Mondial met zilver14.1216.00
Proseco Maximillion extra dry11.5012.00
Cava Mas Macia Brut Omdena-Anoia waarin Macabeo, Xarel-lo en Parellada13.1214.00
Champagne Rene Beaudouin brut Chardonnay15.6016.00
Champagne Bardy-Chauffert Chardonnay Grand Cru, de buur van Champagne Krug15.4317.00
Champagne Jean Marie Goulard Prestige Chardonnay en Pinot Noir15.5617.00
Champagne René Beaudouin mil 2005 Chardonnay16.7218.00
, , , , , , , ,

vrijdag 10 september 2010

Domein Entre Deux-Monts
WijnGem.Max.
Kerner 200913.5014.00
Kerner Cuvee Raphaël 200912.5014.00
Chardonnay 200913.0013.50
Pinot Gris 200914.2514.50
Bourgogne Chevalier d'eon 2008 en Epineuil 200813.0014.50
Côtes de Rhône Bois de la Garde 2006 en Domaine de la jouve villages 200614.2015.00
Bordeaux C.d. Castillon Beauregard de Lucie 2005 en Haut Jarousse 200514.5015.50
Bordeaux Pommerol Clos Beauregard 2007 en St. Emilion Rochebrune Gr. Cru 200716.0017.00
, , ,