Verslagen 2017-2018

Leden kunnen de presentaties van de wijnavonden raadplegen via de "Leden"-pagina.

zaterdag 03 februari 2018

Kapittelbanket met Champagne Beaudouin en Château Laroze - St. Emilion

Leden kunnen de foto's van tijdens de receptie en aan tafel raadplegen onder Artikels.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 12 januari 2018

Domaine Fourmone
WijnGem.Max.
Vacqueyras trésor du poète 201014.4015.00
Gigondas Cigaloun 201014.5015.00
Vacqueyras Maitre du Chais 200915.0815.50
Gigondas Fauquer 200914.5015.00
Vacqueyras Ceps d’Or 200916.0817.00
Vacqueyras Trésor du Poète 200715.0516.50
Gigondas Fauquet 200515.7016.50
Gigondas Secret Barrique 201115.8516.50
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 15 december 2017

Domaine Francis Burn - Elzas

Voor heel wat leden van de Commanderij was het een blij weerzien met de sympathieke Francis BURN, die in februari 2006 en een vijftiental jaren geleden reeds bij ons te gast was. De selectie van de wijnen werd door de heer BURN zelf gemaakt waarbij hij de diversiteit van zijn aanbod centraal stelt. Het Domaine BURN beschikt sinds 1934 over een toplocatie van 5 hectare in de Elzas: de Clos Saint Imer. De wijnen werden zowel nationaal als internationaal diverse malen gelauwerd.

De inleiding werd verzorgd door onze penningmeester Luc VERACX. Artikels en presentatie zijn door de leden te raadplegen op de website.

In de marge gaf de heer BURN mee dat men momenteel te rationeel te werk gaat. Men verwijdert de jonge wijnbouwers van de natuur. Waar vroeger zich 80% in de wijngaard afspeelde en 20% in de kelder zijn die percentages nu net omgekeerd.

Zowel de Vendanges Tardives ( VT ) als de Selection de Grains Nobles( SGN ) worden enkel in de goede jaren gemaakt. In 2017 is dit voor beide niet het geval.

De degustatie :

O: oog N: neus M: mond G: gerecht

W1 Riesling 2012 AOC Alsace 13% alc.vol.

O: bleekgeel, schitterend, helder

N: citrus, bloemig, behoorlijk intens, lichte mentholtoets

M: zuiver, lichte vettigheid, mineraliteit, fruitig,, dorstlesser, goed zonder meer, afdronk is middelmatig

G: aperitief, fruits de mer, gerookte zalm met dille op een krokantje, quiche met zalm en broccoli

W2 Riesling La Chapelle Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2011 13% alc.vol.

O: goudgeel, behoorlijke viscositeit, helder met mooie schittering

N: gedroogd fruit, gekonfijte citroen, abrikoos, agrumes, acaciahoning, wat kruidigheid na walsen lichte petrolgeur.

M: zuiver, intens, mooie balans, rondeur, mineraal, mooie lengte in de afdronk(7). Top binnen 2 jaar.

G: gebakken foie gras, coquilles, wit vlees, ook passend bij Aziatische keuken.

W3 Muscat La Chapelle Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2011 13% alc.vol.

Bij het Domaine BURN maken de Muscatwijnen 20% uit van de productie. Hiermee overschrijden zij gevoelig het gemiddeld aanbod aan Muscatwijnen. Deze wijn is een blend van 50% Muscat Ottonel en 50% Muscat d’ Alsace. 2011 was een jaar met heel veel zon in de regio.

O: strogeel ( kopergeel volgens enkelen ), helder en schitterend

N: complex, rozen, honing, abrikoos, oranjebloesem, kweepeer, kaneel, muskaatdruif, pompelmoes, gekonfijte sinaas, kruiden

M: zuiver, levendige zuren, complex, mooi evenwicht zoet-zuur, abrikoos, chutney van exotisch fruit, licht bittertje en wat tinteling in de afdronk

G: kip tandoori, curry met varkensvlees, Thaise gerechten met kokos, pittige Indonesische gerechten met chili

W4 Pinot Gris La Chapelle Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2010 14% alc.vol.

O: amber, helder, hoge viscositeit, restsuiker ( meer dan 60 gram )

N: bij aanvang eerder gesloten, daarna na wat opwarmen abrikoos en perzik, rozijnen, peperkoek, honing, rozijntjes, dadels, gebakken cox-appel

M: zuiver, mollig, hazelnoot en amandel, wat zoethout, gele vruchtenmarmelade, aangename wijn met nog mooie zuren, evenwichtig en complex , afdronk (8), ondanks meer dan 60g RS heeft deze wijn nog een mooie aciditeit

G: gelakte eend met sinaas, foie gras, wit vlees, loempia’s, Thaise visgerechten, teppan-Yaki

W5 Gewurztraminer La Chapelle Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2012 13,50% alc.vol.

O: goudgeel, intens, helder, schitterend

N: zuiver, fris, complex, lychees, mandarijn, gember, rozen, ananas, honing

M: zuiver, mooie aciditeit, honing, kaneel, kruiden, sinaasappelzeste, mango, gekonfijt fruit, lichte kruidigheid, kruidenkoek, heel lange afdronk

G: Aziatische keuken ( zoet tempert het pikante ), tempura, Chinese zoetzure gerechten, gekruide Indiase gerechten met lam

W6 Muscat Vendanges Tardives Clos Saint Imer Grand Cru 2007 13% alc.vol.

2007 was een bijzonder goed jaar.

O: amber, 28 gram RS

N: zuiver, intens, complex, rijp exotisch fruit, honing, ananas, mineraal, zoete verse druiven, wat dierlijk, kruiden, kaneel

M: zuiver, intens, zuur en zoet mooi in evenwicht, rijp exotisch fruit zoals mango, sinaaszeste, abrikoos, honing, lengte in afdronk met toetsen van Mandarine Napoleon

G: Aziatische keuken met de pittigheid van Indonesië, zoetzure toets van China

 

W7 Gewurztraminer Vendanges Tardives La Chapelle Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2013  13% alc.vol.

O: goudgeel, dikke tranen ( hoge viscositeit )

N: zuiver, geparfumeerd, gekonfijte peer, abrikoos, boenwas, oranjebloesem, meringue, gekonfijte peer, kaneel

M: zuiver, vol maar ook fris, mooie balans, gember, zoet gekonfijt fruit, rijp exotisch fruit, poire William, lange afdronk (10 )

G: foie-gras, blauw geaderde kaas, dessert met geel fruit, Aziatische keuken

W8 Gewurztraminer Sélections de Grains Nobles Clos Saint Imer Grand Cru Goldert 2000

O: amber, hoge viscositeit, super tranend

N: zuiver meer heel intens, rozijnen, abrikoos, karamel, gegrilde amandel, oranjebloesem, créme brulee, roos, rijpe ananas

M: zuiver, intens en complex, heel mooi in balans, abrikoos, honing, karamel, schitterende lengte ( 12+ ).

G: moelleux van fondantchocolade met een bijhorende sinaassmaakje, orangettes,

 

Verslaggeving,

Geert De Muynck, Rik Debal

WijnGem.Max.
Riesling 2012 AOC Alsace14.0014.00
Riesling “La Chapelle” Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 201115.0015.00
Pinot Gris “La Chapelle” Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 201015.3315.50
Muscat “La Chapelle” Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 201114.7016.00
Gewurztraminer “La Chapelle” Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 201215.6616.50
Muscat “Vendages Tardives” Clos Saint Imer 200716.2517.00
Gewurztraminer “Vendanges Tardives “ La Chapelle Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 201317.0018.00
Gewurztraminer “Sélection de Grains Nobles”  Clos Saint Imer – Grand Cru Goldert 200017.5818.50
, , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 17 november 2017

Domaine Verdot met Vinotheek

In samenwerking met de Vinotheek uit Roeselare verwelkomen we Dhr. en Mevr. David Fourtout, een charismatisch figuur die over elk aspect van de wijnbouw een eigen visie en unieke methodiek heeft als geen ander. Gepassioneerd door de natuur en vergroeid met zijn terroir is hij even rigoureus in zijn snoeiwijzen, zijn onderhoud van de wijnstokken, zijn selectie van de druiven als in de persing, de klaring, de vergisting, de opvoeding, de assemblage en de botteling van de wijnen in zijn kelder.
Zijn wijnen zijn zuiver, karaktervol, nu eens zinderend fruitig dan weer uiterst complex aromatisch, gekneed door zijn ambitieus streven om het uiterste uit elk perceel van zijn wijngaard in het glas te brengen.
De indrukwekkende lijst onderscheidingen valt eigenlijk niet zomaar uit de lucht!

De wijngaard

Aantal flessen per jaar: 250000.
Beplante oppervlakte : 45 ha (rood: 26, wit: 19) 60% teelt van rode druiven en 40% witte druiven.

Oogst : 90% manueel = selectie op dikte van de bessen.
Gemiddelde leeftijd van de wijnstokken : 35 jaar

Rode druivenrassen: Merlot 55%, Cabernet sauvignon 21%, Cabernet franc 14% en Malbec 10%.

Witte druivenrassen: Sémillon 51%, Sauvignon blanc 26%, Sauvignon gris 12% en Muscadelle 11%.

Vignoble Des Verdots produceert verschillende kwaliteiten van wijn: Clos Des Verdots, Château Les Tours Des Verdots, Grands Vins Les Verdots en tot slot het paradepaardje Le Vin selon David Fourtout.

De appelaties van het wijndomein zijn:

  • Vin de Bergerac Rouge
  • Vin de Bergerac Sec
  • Vin de Bergerac Rosé
  • Vin de Bergerac Moelleux

Hierna geven we een vertaling van de technische fiches van de geproefde wijnen zoals vermeld op de site van Vignoble Les Verdots. We vullen ze aan met bijkomende uitleg omtrent vinificatieprocessen,  wijntermen en uiteraard onze proefnotities.

Dank aan Rik Debal en Geert De Muynck voor de proefnotities naar aanleiding van deze degustatie.

Luc Veracx

 

Geproefd

1.Clos des Verdots Bergerac Sec 2016

Terroir: Een laag zandleemgrond met veelhoekige structuur boven mergel van het type Fronsadais.

Oogst: Manueel.

Vinificatie: Elke druivensoort wordt apart behandeld en krijgt een schilweking (macération pelliculaire of préfermentaire). Daarna volgt de persing. Na het persen spreken we van most (des moûts). Deze bevat plantenresten (schilwandmateriaal, vruchtvlees), die kunnen zorgen voor ongewenste bijsmaken als ze niet voor de fermentatie verwijderd worden. De verse druivenmost die uit de pers komt is altijd enigszins troebel, terwijl men de most juist zo helder mogelijk wil hebben. Er zijn twee technieken om de bezinking, ook voorklaring of onttroebeling (débourbage) genoemd uit te voeren. De wijnbouwer maakt hier gebruik van een statische bezinking (débourbage statique). Deze koude stabilisatie komt het meest voor en men laat de most gedurende 12 tot 24 uur in de cuve tot rust komen. Na een paar uur débourbage treedt een uitvlokkingsproces op, dankzij enzymen die al van nature in het sap zitten of toegevoegd zijn. De ontstane vlokken slaan neer in de tank, samen met andere deeltjes onzuiverheden die in het sap zijn achtergebleven zoals stukjes schil en pitjes. Daarna wordt de heldere most overgepompt naar roestvrijstalen tanks (inox) voor het vinificatieproces.

Er bestaat ook een dynamische voorklaring via centrifugeren wat hier niet van toepassing is.

De alcoholische gisting (fermentation alcoolique) vindt plaats in inox cuves gedurende 10 dagen uitgerust met temperatuurcontrole tussen 17° en 18°C om een maximum aan aroma’s te bekomen.

Opvoeding: Rijping of opvoeding (élevage) gebeurt op de droesem (sur lies) gedurende een periode van 3 tot 7 maanden afhankelijk van de druivensoort, dit heeft als doel de aromatische kwaliteiten te versterken en volume in de smaak op te voeren. Eén maand voor de botteling worden de drie wijnen gemengd. Alcohol 14°.

Samenstelling: 65% Sauvignon blanc, 30% Sémillon en 5% Muscadelle.

Degustatie: Een aangename wijn, fris en fruitig, jong te drinken binnen de 2-3 jaar.

Te drinken bij: Als aperitief, salades met zeevruchten (schelpdieren) of rauwe, gemarineerde vis.

Onderscheidingen

- Notering 17/20 bij Guide Hubert 2017
- Zilveren medaille op het Concours Général Agricole Paris 2017
- Gouden medaille op het Concours des Vins de la Région de Bergerac 2017

Proefnotities
Bleekgele kleur met wat groene schittering en aanwezige tranensporen. Neus van exotisch fruit, jong fruit als abrikoos en peer maar ook rijpe citrus en limoen, groene kruisbes en witte bloemetjes van de ribes in bloei, licht grassige ondertoon.  Sappig en fris in de mond, evenwichtig, impressies van citrus, peer, witte perzik. Matige afdronk en citrusfris eindigt op een zoet puntje.
Een uitgelezen aperitiefwijn, jong te drinken binnen de 2-3 jaar.

 

2. Clos des Verdots Bergerac Rosé 2016

Terroir: Zanderige afzettingsgronden met fijne korrel, geschikt om lichte, aangename wijnen te produceren.

Oogst: Gemengd, manueel en machinaal.

Vinificatie: Schilweking of directe persing volgens de druivensoort. Rosé wordt gemaakt met blauwe druiven volgens twee technieken:  de druiven worden gekneusd of het sap wordt afgetapt. In het eerste geval wordt gebruik gemaakt van het sap van blauwe druiven die onmiddellijk geperst worden. Bij de andere techniek wordt het druivensap dat tot rode wijn wordt bereid, enkele uren na de maceratie al afgetapt. Het afgetapte sap wordt dan vergist bij een lage temperatuur.

Klaring en vinificatie in roestvrij stalen vaten.

Opvoeding: Na de vinificatie worden de wijnen opgeslagen in inox cuves gedurende 3 tot 6 maanden.  Alcohol 13°.

Samenstelling: 70% Cabernet Sauvignon (van jonge aanplantingen minder dan 10 jaar en zorgt voor de fruitigheid), 15% Merlot en 15% Malbec zorgen voor de structuur en rondeur.

Degustatie: Een fruitige wijn, jong te drinken binnen de 2 jaar.
Voldoende gestructureerde rosé om gans een maaltijd te begeleiden.

Te drinken bij: Charcuterie, gegrilde gerechten, gegrilde tonijn of andere vissen met stevig vlees.

Proefnotities
Schitterende lichtroze zalmkleur, helder. Nog wat gesloten boeket maar na walsen fijne florale geuraanzet, kruidige zwarte bessen met de kruidigheid van de jonge bladeren van de struik, met ook discreet wat rode fruitsnoepjes en rood fruit. In de mond zacht en fris met aalbes, framboos en aardbei in de hoofdrol, ook kruidig. Vlot en zeer aangenaam wegdrinkend, levendige finale, verfrissend maar matige lange afdronk.

 

3. Château Les Tours des Verdots Bergerac sec 2016

Terroir: Een steenachtige kleilaag die zeer arm is aan kalk.

Oogst: Manuele oogst waarbij de druiven geselecteerd worden op het optimaal evenwicht tussen suiker en zuurtegraad.

Vinificatie: Elk druivenras wordt apart gevinifeerd en opgevoed.
Het sap wordt na de maceratie van de pellen vergist in eenmaal gebruikte eiken.

Opvoeding: Rijping op de lie (gist) in oude en nieuwe vaten met wekelijks batonnage (roeren/mengen om het bezinksel opnieuw naar boven te laten komen, dit geeft een romige, zachte en ronde smaak aan de wijn) en ouillage (bijvullen van de vaten, door verdamping van een deel van de wijn) gedurende ongeveer 10 à 12 maanden.
De rijping wordt pas stopgezet als er geuren zijn van citrusvruchten en er in de mond een evenwicht is tussen het hout en het fruit. Alcohol 14°.

Samenstelling: 38% Sauvignon blanc, 30% Sémillon, 25% Sauvignon gris, 7% Muscadelle.

Degustatie
De aromatische expressie en de structuur worden aangebracht door de sauvignon en de muscadelle, de vettigheid en de verfijndheid door de sémillon. Dit is een bewaarwijn (ongeveer 5 tot 7 jaar).

Te drinken bij: De mediterrane keuken, gerechten met flink wat look. Gebakken varkensvlees. Harde kazen van het type Comté. Gebakken of gegrilde vis.

Onderscheidingen
- Genoteerd als: ** Vin Remarquable door de Guide Hachette des Vins 2017
- Quotering 15/20 door de Guide Bettane et Desseauve 2017

Proefnotities
Een wijn die opent met een licht goudgele kleur, kristalhelder, zilveren spiegel met dikke tranenregen. Complex aroma waarin door het rijpe fruit de warme neus hier wellicht wat meer opvalt. Aroma’s van vanille, citrusvruchten, abrikoos en perzik, gedroogd fruit en een florale toets van meidoorn. In de even complexe mond is het potentieel duidelijk: supervettige aanzet, onmiddellijk gevolgd door frisse zuren van pompelmoes en perzik. Sappig, met een mooi evenwicht
tussen zuur en zoet verrijkt met het hout. Prima fraîcheur en een lange aangename afdronk. Een uitgelezen maaltijdwijn.

 

4. Grand Vin “ Les Verdots selon David Fourtout” Bergerac sec 2014

Terroir: Klei- leem- zandgrond boven mergelgrond en kalk- kleiafzettingen, die de wijn mineraliteit en frisheid geven.

Oogst: Heel nauwkeurig met de hand voor deze wijnstokken van 40 jaar oud.

Vinificatie: Koude vergisting van de pellen.
De eerste persing (jus de goutte) en de tweede persing (jus de presse) worden gescheiden en staan 72 u te bezinken voor de gisting wordt opgestart om een zeer helder sap te verkrijgen.
De vergisting gebeurt in nieuwe eiken vaten, voor het merendeel Bourgondische.

Opvoeding: In nieuwe eiken vaten gedurende 12 maanden. Elk vat wordt wekelijks geproefd naar aanleiding van het oproeren van de gist (battonnage). Alcohol °14.5.

Samenstelling: 42% Sauvignon blanc, 38% Sauvignon gris, 15% Muscadelle, 5% Sémillon.

Bewaring
Deze grote wijn voldoet aan de kwaliteitsnormen van de grote wijnen en verenigt vettigheid, lengte, fruit, elegantie en persistentie. Het is een bewaarwijn bij uitstek (10 jaar), gebotteld in een zeer elegante fles waarvan de rokerige kleur wijn tot 98% beschermt tegen ultraviolette stralen en een 54 mm cap vintage –kurk de optimale afdichting waarborgt.

Te drinken bij: Als aperitief, kazen, maar ook bij vis en kalfszwezeriken.

Onderscheidingen
- Vermelding als ****(*) «Ténor de l’Année» in de Guide Hubert 2016
- Zilveren medaille au Challenge International du Vin 2016
- «Coup de coeur» van de Guide Bettane et Desseauve 2017 met een guoatering van 15.5/20
- Vermelding ** Vin Remarquable door de Guide Hachette des Vins 2017

Proefnotities
Een mooie goudgele kristalheldere wijn in ons proefglas met ultra dikke tranen. Rijp en rijk geschakeerd boeket, complex versmolten met een bom aan rijp fruit vooral verse rijpe en gekonfijte abrikoos, gekonfijte citrus en lichtjes vanille. In de mond mollig, romig en rijp geel fruit, zeer harmonieus en de verhouding zuur-zoet-fruitrijkdom zit perfect. Zeer lange frisse afdronk met een ‘renette’ bittertje. Veel gastronomisch potentieel!

 

5. Clos des Verdots Bergerac Rouge 2015

Terroir: Kalkhoudende kleigrond, geschikt voor de productie van evenwichtige en aangename wijn.

Oogst: Manueel en mechanisch.

Vinificatie: De oogst wordt getrieerd en gekneusd. Er wordt geen perswijn gebruikt. Voor de vergisting gebeuren alle werkzaamheden aan de druiven onder lage temperaturen (13 ° tot 15 ° C) voor 5 dagen. De alcoholische vergisting vindt plaats in taps toelopende roestvrije stalen kuipen (cuve inox) thermo geregeld (25 ° C) gedurende ongeveer 10 dagen. Een maceratie van de draf duurt 10 tot 15 dagen volgens het druivenras.

Opvoeding: Rijping in cuven gedurende 16 maanden met diverse soutirages (wijn wordt overgestoken om het sap van het bezinksel te scheiden. Botteling uitsluitend door gebruik van de zwaartekracht. Alcohol °14.

Samenstelling: 80% Merlot, 10% Cabernet sauvignon en 10% Malbec.

Onderscheidingen
- Gouden medaille op het Concours des Vignerons Indépendants de Paris 2017
- Gouden medaille voor de  «Prix Plaisir» bij de Guide Bettane et Desseauve 2017

Proefnotities
Schier opake wijn met intens robijnrode kleur en een minieme waterrand, vet tranend. Fijn boeket met geuren van jong rood en zwart fruit, vooral sappig zoete rode kersen, wat groene kruidigheid en peper, subtiel menthol. We proeven een evenwichtige wijn, zacht en kers in de hoofdrol. De fijne zuren zijn mooi in toom gehouden door de zachte tannine, ondanks de vurigheid van 14% alcohol. Aardig rood fruitrijkdom, een lange afdronk en prijs/kwaliteit in één klap.

 

6. Château Les Tours des Verdots Côtes de Bergerac rouge 2014

Terroir: Oude wijnstokken op oude kalkafzettingen.

Oogst: Uitsluitend manueel.

Vinificatie: In taps toelopende kuipen. Er wordt geen perswijn gebruikt. Maceratie van de most onder microbullage om bewaarwijnen te bekomen.

Opvoeding: 15% nieuwe vaten, 65% eenmalig gebruikt, 20% tweemaal gebruikt.
Geen filtering noch collage tijdens de opvoeding om zo natuurlijk over te komen. Botteling met gebruik van de zwaartekracht na 24 tot 30 maanden rijping. Alcohol °13,5.

Samenstelling: 69% Merlot (van 20 tot 90 jarige wijnstokken), 23% Cabernet Sauvignon, 5% Cabernet Franc, 3% Malbec (zorgt voor peper en zout).

Degustatie: Intense, evenwichtige wijn. Stevige tannine, recht toe, recht aan, met goede structuur.

Te drinken bij: Ossetong, rundsgebraad, cote a l’os, kazen.

Onderscheidingen
- Quotatie 16/20 door het Magazine «Le Point Spécial Vins» – September 2016

Proefnotities
Briljant opake, robijnrode wijn, licht purperen rand met intens tranenwerk. Ondanks het lager alcoholgehalte (13,5° tegenover 14° bij de vorige) lijkt deze wijn een warmere neus te hebben. We ruiken een stuk getypeerd merlotparfum met zachte vanille en een bom aan rood en zwart fruit, maar ook wat cassis, ceder en potloodscherpsel, beetje cacao, koffie en specerijen. Qua smaakarchitectuur opnieuw het rijp rood en zwart fruit, fijntjes met eik en ceder, noterig. Zachte maar zeer aanwezige tannine, mooi in evenwicht met de aangename zuren. Succulent in de lange afdronk.

 

7. Grand Vin “ Les Verdots selon David Fourtout” Côtes de Bergerac rouge 2014

Terroir: Selectie van onze beste terroirs met klei- en leemgronden aan het oppervlak, rustend op een harde kalkstenen ondergrond.
Snoeiwijze met 2 niveaus, horizontaal vastgelegd. Het hoofd van de stok wordt manueel vrijgemaakt en de eerste ontbladering gebeurt manueel om het zonlicht maximaal tot bij de trossen toe te laten.
Uitdunning van de trossen in het groene stadium en een tweede manuele uitdunning van het gebladerte om de rijping te begunstigen. Delicaat maar noodzakelijk en ook kostelijk werk.

Oogst: Manuele oogst. Een rendement van 30hl/ha op deze wijngaard die 45 jaar oud is.

Vinificatie
Vinificatie in taps toelopende inox kuipen met maceratie van de most gedurende een maand om via micro-oxygenatie de oxydatie te beperken en het potentieel aan anthocyanen en tannine maximaal los te weken. Er wordt geen perswijn gebruikt.
De malolactische gisting (fermentation malolactique) in de lente gebeurt in nieuwe eiken vaten in een lokaal waar de temperatuur gereguleerd wordt. Bij deze malolactische gisting zetten oenococcus-bacterieën het appelzuur via een biologische zuurafbouw om in mildere melkzuur. Deze gisting beïnvloedt de aroma’s van de wijn.

Opvoeding
Rijping in eiken vaten afkomstig van 8 verschillende tonneliers, gedurende 18 à 24 maanden. Daarna op basis van de zwaartekracht  gevuld in de flessen. Geen sprake van collage of filteren. Alcohol °14.

Samenstelling: 70% Merlot, 21% Cabernet Franc, 9% Cabernet Sauvignon

Bewaring
Deze grote wijn voldoet aan de kwaliteitsnormen als grote wijn, zowel licht als krachtig. Het is een wijn voor een langzame rijping (10/15 jaar), gebotteld in een zeer elegante: de ' Bordeaux Sommelier’ van het begin van de vorige eeuw, taps toelatend naar onder met een zeer diepe ziel, een 54 mm vintage CAP- capsule en een zeer sobere aankleding  De elegante personalisatie van deze grote wijn.

Te drinken bij: Rood vlees en wild.

Proefnotities
Bijna ondoorzichtige inktachtige kersenrode wijn, wat tuillé met tranen die dansen tegen het glas. Een fantastisch complex en aangenaam boeket met rijp, gestoofd fruit, cassis, pruimen, ceder en drop, met een zachte houttoets en wat animale toetsen. Mooi vlezig en gespierd in de mond, stevige tannine van in de aanzet, maar evenwaardige zuren. Impressies van zwart/blauwe bessen, jeneverbes, nog duidelijk eikimpact, vooral de Merlot is hier de baas. Mooie structuur en zeer lange afdronk. Vakwerk. Stijlvolle maaltijdwijn van a tot z met veel keldertoekomst! Deze wijn best vooraf karaferen.

8. Château Les Tours des Verdots Monbazillac 2014 “sélection de grains nobles”

Terroir: Zandleem op mergelhoudende zandsteen van Agen.

Oogst: Dit vraagt een ernstige selectie bij de pluk om de mooiste kwaliteit te behalen bij deze oude wijnstokken met een hoge concentratie. Alleen gebotrytiseerde bessen worden geoogst. Pluk in 3 tries (plukbeurten).

Vinificatie: De bessen worden langzaam geperst om een stroperig sap met een potentieel van ongeveer 21 ° alcohol te bekomen.
Daarna wordt het druivensap in eiken vaten gefermenteerd gedurende 6 weken om het gewenste evenwicht te bereiken.

Opvoeding: Rijping in eiken vaten, 50 % nieuwe vaten en 50 % eenmalig herbruikt, gedurende 24 maanden met soutirage om de 6 maanden. Alcohol °13.

Samenstelling: 75% Sémillon (vettigheid en concistentie), 25% Muscadelle (zorgt voor aromatische).

Degustatie: Mooie liquositeit, breed en gul waarbij de materie de uitgesproken concentratie van het druivensap aanhoudt. Uitgelezen bewaarwijn.

Te drinken bij: Als aperitief, foie gras, blauwe kazen, dessert.

Onderscheidingen
- Zilveren medaille op de Challenge International du Vin 2017
- Zilveren medaille op het Concours des vins d’Aquitaine Bordeaux 2017

 

Proefnotities
Zonnestralend goudgele kleur, helder en intens, oliedikke tranen. Daarna stuiven de geuren uit het glas met een complex en aromatisch boeket van rijpe druiven, witte rozijnen, gekonfijte abrikoos, perzik vlierbes, gedroogde vijg en vooral zeer rijpe citrus. Na dit geurengeweld hebben we in de smaak een mollige aanzet, maar helemaal niet plakkerig. Mooie samengang van zuur, fruit en suiker. Lekker vet met opnieuw abrikoos, perzik, nectarine, gekonfijt fruit, maar ook honingsnoepjes en hint van rabarber. Een charmante Monbazillac met een weelderige super lange finale.

 

Een tip
Je zoekt een interessante tekst over het belang van kalksteen in de wijnbouw? Lees misschien eens de scriptie over de rol van kalksteen op volgende site:

http://www.magistervini.nl/site/scripties.php

WijnGem.Max.
Clos des Verdots, Bergerac Sec 201613.1614.00
Clos des Verdots, Bergerac Rosé 201613.5014.00
Les Tours des Verdots, Bergerac Sec 201614.5815.00
Grand Vin, Les Verdots, Bergerac Sec 201415.6616.00
Clos des Verdots, Bergerac Rouge 201513.1614.00
Les Tours des Verdots, Côte de Bergerac 201414.1615.00
Grand Vin Les Verdots, Côte de Bergerac 201415.5016.50
Les Tours des Verdots, Monbazillac 201416.2516.50
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 06 oktober 2017

Blindproef in het vooruitzicht van het nationaal examen

Wit

WW1 Sauvignon Blanc Bordeaux Château La Verrière 2016

Lichtgeel,helder, fonkelend.
In de neus: intens, citrus, steenfruit, groene appel, buxus, ribesbloemetjes.

In de mond: mooie zuren, vegetale en citrustoetsen, kamperfoelie. Middellange afdronk. Serveren als aperitiefwijn of bij een slaatje met asperges met een licht zurige dressing.

Alles wijst op een Sauvignon Blanc en zo denkt onze tafel quasi unaniem er ook over.

WW2 Riesling Grand Cru Ollwiller 2016 Vieil Armand

Licht goudgeel, matig intens, behoorlijk dikke tranen.

In de neus: floraal, rijpe citrus, linde, limoen, lichte mineraliteit.
In de mond: fris, droog maar toch ook een licht zoetje, lange afdronk.

Aan onze tafel denken de meesten aan Chenin Blanc op twee hardliners na, die hier duidelijk de Riesling in herkennen.

WW3 Chenin Blanc Loire Anjou Blanc Chateau de Fesles Vielles Vignes 2015

Strogeel, behoorlijke viscositeit.
In de neus: rijpe appel, vanille, peer, rabarber, nectarine.
In de mond: strakke en levendige zuren, maar ook bij een mooie lange afdronk een zekere rondeur.

Aan tafel stellen de Chenin Blanc overtuigden bij WW2 hun keuze bij. We hebben hier duidelijk te maken met een Chenin.

WW4 Chardonnay Bourgogne Ladoix 2011 Vincent Ravaut (notities tafel Steven Delputte)

Goudgeel, heldere spiegel.

In de stille fase: relatief gesloten, fijne geuren, wat vanille.
In de mobiele fase: licht lactisch, botertoets, boenwas, beetje oxyde.

In de smaak een volle aanzet, toast, citrus eindigend in fijne zuren.

Brede afdronk van 10 seconden en meer.

Aan onze tafel duidelijke keuze voor Chardonnay.

Conclusie

Slechts bij 1 tafel was er een ietsiepietsie twijfel voor de Sauvignon .
Daarna zette de Riesling ALLE tafels op een verkeerd been: vijf kozen voor Chenin en eentje voor Chardonnay! Pas na lange tijd bracht de fruitige, zoete neus enkelen op het juiste spoor.
Daarna haalde de Chenin terug 5 teams uit hun evenwicht.

Het vinden van de Chardonnay op het einde bracht voor sommigen licht in hun duisternis.
Na bijstelling van de oorspronkelijke keuzes, rangschikken 4 van de 6 tafels de wijnen in de juiste volgorde.

Rood

RW1 Sonoma Country Sebastiani 2013

Robijnkleurig met lichte evolutie.

In de neus: intens, vanille, bessen, pruimen, witte peper.

In de mond: medium-full bodied met mooie tannines die mooi samengaan met het fruit, lichte chocoladesmaak.

De meesten aan onze tafel kiezen voor Zinfandel. Enkelen voor Bordeaux.

RW2 Beaujolais Fleurie 2015 van Cave de Fleurie (notities tafel Francky Hendryckx)

Vrij helder van kleur met paarse en violet tinten.

In de neus: cuberdon, banaan, bes en aardbei.

In de mond: fruit en kruiden, een fluwelige textuur wat bloemig.

Een middellange toch zalvende afdronk.

Een lekkere wijn die wij degusteren bij kaas.

Onze keuze valt op Beaujolais.

RW3 Bourgogne Maranges 1er Cru La Fussière 2015 van Roger Belland (notities tafel Steven Delputte)

Licht doorschijnend, geen veroudering.

In de stille fase: zwart fruit en wat kruidigheid. Zwarte bessen, braam, cassis.
In de mobiele fase opnieuw het fruit en alcohol die prikt.

In de smaak: een vlotte aanzet, veel fruit, een sappige soepele wijn maar niet al te complex.
Mooie afdronk 7 seconden+ een weinig droogtrekkend.

Duidelijk een Bourgogne.

RW4 Bordeaux Listrac Saransot Dupré 2009

Een Merlot/Cabernet Franc gedreven blend.

Robijnkleur, intens, mooie viscositeit,lichte evolutie.

In de neus secundaire en tertiaire aroma's: drop, ceder, hout, mokka, maar ook nog bosbes en laurier.

In de mond: tannines nog prominent aanwezig. Deze wijn is krachtig en kruidig en heeft een heel mooie lengte.

Serveren met een stoofpotje van everzwijn.

Aan onze tafel kiezen de meesten voor Bordeaux. Côtes-du-Rhône is voor sommigen ook een mogelijkheid.

RW5 Côtes-du-Rhône Fines Roches Châteauneuf-du-Pape 2007 (notities tafel Rik Debal)

Blend: 70 % Grenache, 15 % Syrah,8 % Mouvèdre, 5 % Cinsault en 2 % Counoise.

Robijn rode kleur briljant en gulzig tranend.

Een intrigerende wijn met een mooi en complex geurenpakket. Aroma's van zwarte kers, zoethout, kruiden uit de Provence, zwart fruit.

In de mond fluwelig rijp en tegelijk vol en rond met nobele tannines.

Chocolade in de lange finale.

We laten deze wijn samengaan met een gebakken everzwijnbout, reebout, gemarineerd wild of een hazenpeper.

Aan onze tafel enige verdeeldheid Rhône of toch Zinfandel.

Conclusie

Slechts 2 tafels hebben bij de eerste wijn twijfel bij de Zinfandel. Bordeaux?
De tafel die de Zinfandel voor Bordeaux zag zoekt bij de Beaujolais vertwijfeld naar argumenten om te kiezen tussen een Zinfandel en de Beaujolais. Een tafel verwart met de Côte-du-Rhône. Begrip voor beide dwalingen.
Iedereen vindt meteen de Bourgogne.
De Bordeaux wordt door 3 tafels meteen herkend; de drie andere tafels kunnen de knoop niet doorhakken in de keuze met de Côtes-du–Rhône.
De laatste wijn wordt door 4 tafels herkend als de Côtes-du-Rhône.

Verslaggever De Muynck Geert, met dank aan Steven, Rik en Francky.

Eindconclusie

De Sauvignon wordt door iedereen meteen vernoemd en slechts met een beetje twijfel door 1 tafel.

Dat een Riesling zonder petrolié volledig wordt afgewezen is kort door de bocht. Bij een grand cru dan nog??? Dat onze keldermeester de lange flessen decanteerde in de Sauvignon-flessen is toch zeker niet de reden geweest?
De Chenin is een moeilijke druif. Eentje heeft het juist. Maar ze vernoemden nu voor de derde keer de Chenin!
De Chardonnay zette gelukkig aan tot heroverweging van vroegere foute keuzes.

Geen enkele tafel bracht het er bij de witte wijnen zonder kleerscheuren vanaf.
Advies? TREK NIET TE SNEL CONCLUSIES!!!

De rode wijnen gaan er een stuk vlotter en beter door.

Geen enkele tafel die de eerste wijn niet als Zinfandel benoemt. Fruitig en kruidig. Slechts 2 tafels twijfelen toch met Bordeaux. De typische Bordeaux-tannine is wel ver te zoeken: stevige, frisse tannine? Ceder?
1 tafel verwart de Beaujolais met de Côtes-du-Rhône en eentje wedt samen met Zinfandel op 2 paarden.

De Bourgogne levert een 6 op 6. All Right girls and boys!

Drie tafels twijfelen niet bij de Bordeaux en drie vragen zich af ‘Of is dit de Côtes-du Rhône?’

De laatste fles confronteert 3 tafels met één enkele vroegere pertinente twijfel en niet iedereen heeft nog de energie om een herevaluatie te houden. Maar het is ook zo al goed geweest.

Het ingespannen zoeken en verhit discussiëren. De nieuweling die in de reeks rode wijn zijn heil zoekt én vindt in de beschrijving van druiven en blends die werd doorgestuurd. De ontgoocheling van de oude ratten om een foutje en de vreugde bij de nieuwe leden omdat ze het er al bij al nog goed vanaf brachten.

DAT is ontspannend wijn proeven. DAT is blindproef. Dank u, het was fijn jullie aan het werk te zien!

Luc Veracx            

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

vrijdag 08 september 2017

Openingsavond met champagnes uit diverse regio’s

Tijdens de septemberdegustatie van onze Commanderij De Mandel Roeselare werd een thema-avond georganiseerd met acht champagnecuvées. De grande maisons werden links gelaten, de selectie van de vignerons werd gebaseerd op vakliteratuur, wedstrijduitslagen, Guide Hachette, enz… rekening houdende met een goede prijs-kwaliteitsverhouding.

Wijnmeester Marnik nam de voorbereiding voor zijn rekening en gidste ons door de AOC Champagne met een powerpoint presentatie.

De proeverij was  bijzonder interessant.  Vooreerst waren er een aantal monocépages die de proef moesten doorstaan tegenover cépages. Vervolgens verschilt ook het productieproces afhankelijk van de vele jaren ervaring van het champagnehuis: inox tegenover houtlagering, sommige wijnbouwers doen na de alcoholische gisting nog een malolactische gisting (fermentation malolactique), mengen van de basiscuvée (le mariage des vins), duur van de tweede gisting sur lattes en tot slot de dosage na dégorgement. Bij de rosés hebben we oog voor de assemblage (toevoegen van rode wijn) versus schilmaceratie.

Tot slot: de ultieme waarheid van elke champagne bewijst zich pas in het glas!

Geproefd

Champagne René Beaudouin, Blanc et Noirs Brut

Wijngebied: Nogent-L’Abbesse, Montagne de Reims

Druiven: 35% Pinot Noir, 35% Pinot Meunier, 30% Chardonnay (60% van de druiven komen uit jaar 2013, 40% vins de réserve uit 2011)

Productie: geen houtlagering, malolactische gisting, dosage 8 g/l, twee jaar kelderrust

Domein

Het huis René Beaudouin is vrij gekend in onze Commanderij en is zo’n voorbeeld van een kleinschalige werkende champagnefamilie die prima prijs-kwaliteit cuvées op de markt zet. Nogent L’Abbesse is gelegen in het departement van de Marne op een 10 tal km ten oosten van Reims.  De wijngaarden bestaan voor 95% uit de Chardonnay druif en de rest Pinot Noir en Pinot Meunier.

Degustatiecommentaar

Deze Brut is samengesteld uit de klassieke druivenvariëteiten van champagne. In zijn genre en prijscategorie is dit een evenwichtige champagne: helder geelgoud van kleur, trage minibelletjes. In de neus fruitgedreven met kweepeer, citrus, rijpe appel, rijpe ananas. In de mond explosief en mondvullend en ook impressies van rijp fruit. Lange afdronk en discreet wat bosgeuren.

Serveren bij

  • Aperitief en tapa’s
  • Schaal- en schelpdieren
  • Dessert en kazen

Website: www.champagne-rene-beaudoin.com

 

Champagne Boutillez-Guer, Tradition 1er cru Brut

Wijngebied: Villers-Marmery (premier cru gemeente), Montagne de Reims

Druiven: Chardonnay 70%, Pinot Noir 30%  (50% vin de réserve)

Productie: geen houtlagering, malolactische gisting, dosage 8 g/l, twee jaar kelderrust

Domein

Oude documenten stipuleren dat de familie Boutillez-Guer al vijf eeuwen lang actief is in Villers-Marmery, een dorpje in het hart van de Montagne de Reims. Marc Boutillez verzorgt de vijf hectare wijngaarden van dit kleinschalig huis met respect voor traditie en authenticiteit.

Degustatiecommentaar

Als erkend récoltant-manipulant is men wettelijk verplicht uitsluitend eigen druiven voor de cuvées te gebruiken en geen druiven aan te kopen. Fijne lichtgele kleur met een mooie blanke mousse, mooi parelend en zeer persistente belletjes. Daarna een fijn parfum van witte bloemen, acacia, citroen, pompelmoes, wat honing en patisseriegeuren.  Structuur in de mond, evenwichtig en mineraal onderbouwd.  Fris en elegant tot in de finale, boisé in de afdronk.

Serveren bij

  • Aperitief en tapa’s
  • Gebakken griet, tarbot, lotte…
  • Deegwaren

Website: www.champagne-boutillez-guer.fr

 

Champagne Bourmault, cuvée Hermance Brut

Wijngebied: Avize (grand cru gemeente), Côte des Blancs

Druiven: Pinot Noir 33%, Chardonnay 33%, Pinot Meunier 33% (70% base 2010 en 30% vins de réserve 2009)

Productie: fermentatie en opvoeding op eiken fusten, malolactische gisting, dosage 8 g/l, drie jaar kelderrust

Domein

Het Champagnehuis Bourmault is een familiebedrijf met zes hectare wijngaarden dat champagne maakt van vader op zoon sinds 1870. Christian Bourmault is de zesde generatie in lijn die de scepter zwaait en oprecht de kunst van het fabriceren van prachtige champagnes beheerst. Avize is één van de zeventien dorpen in de gehele Champagnestreek die de Grand Cru status heeft.

Degustatiecommentaar

Deze cuvée Hermance (geen Grand Cru) is een soepele en frisse champagne.  Helder hooikleurig met nuances van lichtgeel tot lichtgroen, met een romige mousse en wervelende belletjes. Goed geparfumeerd: romig in aanzet, met impressies van citroen en pompelmoes, geel fruit zoals nectarines en perzik, ook geroosterde amandel en geroosterd hout, gistgeuren. Behoorlijk gespierd maar tegelijk romig mondvullend met citruszesty en klein bittertje. Medium lange afdronk en duidelijk een maaltijd-champagne.

Serveren bij

  • Foie gras met Sichuan peper of gekarameliseerde sjalotjes
  • Coquilles Saint-Jacques met pesto
  • Escargots
  • Filet van zeebrasem en aardpeer puree
  • Kalfsfilet met champagne en gekonfijte sjalot
  • Kalfsvlees met honing
  • Reblochon kaastaart en zilveruitjes
  • Saint-Nectaire

Website:

 

Champagne Vincent Lamoureux, cuvée du fer d’or Brut

Wijngebied: Les Riceys, Côte des Bar

Druiven: Pinot Noir 100%

Productie: geen houtlagering, malolactische gisting, dosage 8 g/l, twee jaar kelderrust

Domein

De familie Lamoureux produceert al verschillende generaties lang champagne in Riceys.  Sylviane Vincent en Jean-Michel Lamoureux doen de exploitatie van dit champagnehuis sinds 1988 en zijn récoltant-manipulant, deze wijnboer maakt van zijn eigen oogst in zijn kelders een eigen champagne.

Degustatiecommentaar

Deze cuvée wordt uitsluitend gevinifïeerd met 100% Pinot Noir uit de Côte des Bar. Ondanks het karakter van deze blauwe druif blijkt het een champagne met karakter die fruitkracht combineert met finesse. Intens en zuiver bleekgeel, gevolgd door fijne nerveuze belletjes met parelmoer mousse. Complex en aromatisch verfijnd aan de neus met citrusvruchten, appel, vers broodkruim, geroosterde amandel.  In de mond een zachte aanzet met gekonfijte citrusvruchten, limoenfris. Levendig en mineraal naar de finale toe met lange afdronk.

Serveren bij

  • Aperitief met vlaai van chaource  (typische witschimmelkaas geproduceerd in Champagne-Ardennen en Bourgogne)
  • visgerechten
  • Chaource kaas
  • Taart met marc de champagne

Website: www.champagne-lamoureux-vincent.fr

 

Champagne Les Vertus d’Elise Guyot-Poutrieux, cuvée Solal, Blanc de Blancs 1er Cru extra Brut, collection 2007

Wijngebied: Vertus (premier cru gemeente), Blanc de Blancs

Druiven: Chardonnay 100%

Productie: houtlagering met vin de réserve type solera, fût (grote éternel vaten), geen malolactische gisting, dosage 2g/l, acht jaar kelderrust

Domein

Dit champagnehuis heeft een récoltant-manipulateur label. De familie is al generaties ver actief in de productie van champagne. Cédric Guyot behaalde na zijn studies viti-œno het diploma van sommelier.

Degustatiecommentaar

Wij zijn onder de indruk van deze cuvée, onvoorstelbaar dat deze champagne al 10 jaar oud is: zo vief! Licht strogele kleur met verrassend hyperactieve speldekopkleine belletjes. Vervolgens een rijk en rijp boeket met brioche, amandel, appel, peer, pompelmoes en limoen, met verder ook witte bloempjes. Nog heel pittig in de mond met frisse aanzet, pain grillé, kruiden, rijp wit fruit. Heerlijk vineus en mineraal, een goed getypeerde chardonnay met lange afdronk die zeker nog niet aan het eind van zijn Latijn is.

Serveren bij

  • Aperitief
  • Schelp- en schaaldieren
  • Tarbot met nantaisbotersaus
  • Kalfsgebraad

Website: www.champagneguyot.com

 

Champagne Michel Loriot (Apollonis), Monodie en Meunier Majeur vieilles vignes 2008 extra Brut

Wijngebied: Festigny, Vallée de la Marne

Druiven: Pinot Meunier 100%

Productie: geen houtlagering, malolactische gisting, dosage 5 g/l, acht jaar kelderrust

Domein

De oorsprong van de familie Michel Loriot gaat terug tot in 1675.  Twaalf generaties vigneronnes en vignerons. De wijngaarden en kelder krijgen een muzikale begeleiding en je leest er alles over op de website www.champagneappolonis.com.

Degustatiecommentaar

Dit is een 100% Pinot Meunier cuvée. Deze druif wordt doorgaans voor lelijk eendje versleten. Maar wat een originaliteit in de fles, met een dosage van 5 gram en vielles vignes

wingerd uit 1942 moeten wij onze mening herzien over de Pinot Meunier druif.

De kleur is mooi goudgeel en de spiegel schitterend kristalhelder. Een rijke pareling die snel de hoogte ingaat en daar een mooi kroontje vormt. Een rijke complexe neus die wat tijd nodig heeft om zich te openen. Honing, pompelmoes, citruszeste, brood en brioche, specerijtoetsen. De smaak is stevig met dezelfde aromatische kenmerken als de neus. Ellenlange afdronk met  “de belles rondeurs à la Verdi”.

Tevens de duurste cuvée uit de proeverij.

Serveren bij

Deze goed gestructureerde champagne vraagt om een doortastende keuken.

  • Aperitief met begeleidende hapjes
  • Schelp- en schaaldieren maar vooral kreeft en kort gebakken langoustines
  • Betere vissoorten met rijkelijke saus
  • Gebakken dunne lende van rund

Website: www.champagneapollonis.com

 

Champagne Jacques Busin, Rosé Brut Grand-Cru

Wijngebied: Verzenay (Grand Cru-gemeente), Montagne de Reims

Druiven: Pinot Noir 100% (90% Pinot Noir, 10% rode wijn van Pinot Noir)

Productie: geen houtlagering, malolactische gisting, assemblage van 10% rode wijn, dosage 8 g/l, twee jaar kelderrust

Domein

Het huis Jacques Busin bestaat al sedert vier generaties met respect voor de voorouderlijke tradities. Dit champagnehuis bevindt zich in Verzenay, geklasseerd als Grand Cru-gemeente. Vandaag zijn er slechts zeventien gemeentes van de 319 die deze classificatie hebben.

Degustatiecommentaar

Glanzend zalmroze met delicate miniatuurbubbels. In de neus zeer fruitgedreven met framboos, aardbei, aalbes, cassis en blauwe bosbessen. Elegant en fris qua smaak met rijpe cassis, framboos en bosaardbei. Het is overduidelijk dat de Pinot Noir hier de fruitaccenten laat naar voor komen. Finale met wat gistrestanten.

Serveren bij

  • Aperitief
  • Schaal- en schelpdieren
  • Zuiderse visgerechten
  • Lichtrood vlees
  • Canard à l’orange
  • Dessert met fruit

Website: www.champagnejacquesbusin.com

 

Champagne Vincent Lamoureux, Brut Rosé de saignée

Wijngebied: Les Riceys, Côte des Bar

Druiven: Pinot Noir 100%

Productie: maceratie, geen houtlagering, malolactische gisting, dosage 8 g/l, twee jaar kelderrust

Domein (zie champagne vier)

Degustatiecommentaar

Sprankelende framboosrode kleur met vinnige kleine belletjesstromen. Het eerste wat opvalt , kers op ‘eau de vie’. Daarna intense geuren van rode vruchten, framboos, bosbessen die doorzetten. De aangename geur wordt ruim bevestigd in de mond met veel fruit, subtiel wat kruidige tonen, minerale toets van vuursteen.  Krachtig met body uitlopend in een lange afdronk met een licht kruidige toets. Deze verrassende en complexe rosé heeft een lang bewaarpotentieel.  Deze Rosé des Riceys werd terecht bekroond in de Guide Hachette 2015 met twee sterren en “coup de cœur”.

Serveren bij

  • Aperitief
  • Gevulde borst van parelhoen met morieltjes
  • Aardbeitaartje
  • Chocoladedessert

Website: www.champagne-lamoureux-vincent.fr

 

Verslaggever,
Rik Debal

WijnGem.Max.
Champagne Blancs et Noir Beaudouin13.4014.00
Champagne Tradition 1° Cru Guer14.2014.50
Champagne Hermance Bourmault13.3014.50
Champagne C du fer d’Or Lamoureux14.8015.50
Champagne Solal Les Vertus d’Elise15.2016.00
Champagne Monodie PM 2008 Loriot14.5016.00
Champagne Rosé Gr Cru As Busin14.7015.00
Champagne Rosé S Lamoureux14.9016.50
, , , , , , , , , , ,